Хоча перша інтерактивна дошка була випущена в 1991 році, тільки в останні кілька років Інтерактивні дошки та Інтерактивні комплекси стати обов’язковим обладнанням в закладах освіти на территорії України. Новий акцент на розвитку технологій 21 – го століття, необхідність удосконалення навичок для студентів, та вимога педагогів володіння цією технологією з використанням інтерактивних дошок — різко стимулювали учбовій процес разом з інтерактивним комплексом та його прийняттям до оснащення учбовіх закладів.

5

По суті, інтерактивна дошка поєднує суху дошку стирання з ЖК-проектором і зазвичай встановлюється на стіні або на підлозі за допомогою  спеціального кріплення. Працює з дуже простим у використанні програмним забезпеченням, по суті- інтерактивна дошка стає екраном комп’ютера, доступним для перегляду всьому класові. Проектор проектує контент з комп’ютера на поверхню дошки, а вчитель контролює зміст або за допомогою указки або дотиком руки замість клавіатури і миші. Поєднання програмного забезпечення з проекцією проектора це набагато більше, ніж просто зображення.

Все, що може бути зроблено на моніторі комп’ютера, можуть бути відтворені на інтерактивній дошці. Викладач може створювати привабливі уроки, зосереджуватися на одному завданні, де студенти використовують або свої пальці або маркер, щоб віділити деталі. Інший вчитель може об’єднати кілька елементів в план уроку, такі як веб-сайти, фотографії та музику, що студенти можуть взаємодіяти, реагувати на всю ігформацію усно або навіть писати коментарі на самій дошці. Розмір і розміщення зображення можна змінити за допомогою простого дотику до екрану. Ця технологія робить один комп’ютерний клас працездатною моделлю інтерактивного навчання.  Уявіть, що клас може поринути в сафарі-парк Африки за допомогою відео, звуків тварин і картографічного зображення.

Дослідження неодноразово показали, що студенти вчаться краще, коли вони повністю зайняті мультисенсорним дисплеєм. Інтерактивні дошки полегшують мультимедійне навчання, і ця співпраця кардинально може змінити як ставлення  так і знання учнів предметів, що викладаються за допомогою новітніх інтерактивних комплексів.

У вересні 2010 року авторитетний журнал «Newsweek» повідомив, що 80% початкових і середніх шкіл у Великобританії мають інтерактивні дошки, в порівнянні з 56% в США. Цей показник в Україні сягав не більше 1-2 %. Не дивно, що більшість досліджень беруть свій початок саме у Великобританії та США і учні та студенти в цих країнах мають вищі результати тестів з багатьох дисциплін. Судячи з останніх повідомлень та новин, цілком ймовірно, що частина коштів для фінансування освіти в Україні в 2016 році будуть направлені на придбання  інтерактивних дошок та іншого сучасного обладнання.

Матеріали і програми для використання інтерактивних дошок включають в себе:

  • Мультимедійні уроки і презентації, включаючи аудіо і відео
  • Редагування навчальних матеріалів
  • Демонстрації студентських проектів і презентацій
  • Віртуальні екскурсії
  • Запис уроків, які можуть бути використані для заміщення вчителів
  • Документування успішності учнів

В даний час представлено багато інтерактивних дошок і  компаній-виробників на вибір, проте не всі мають переваги? Які на сьогодні мають вирішальні значення.

Наша компанія пропонує до постачання Сучасних інтерактивних комплексів та інтерактивних дошок за найвігіднішими цінами та максимальним сервісом від 3-х років. Цей простий в освоєнні технологічний пристрій гарантує, що студенти і викладачі розвивають навички 21 століття.

(0)

  Сучасна система освіти відрізняється своєю комплексністю. Програми навчання, шкільне обладнання, методи викладання – все розраховано на учня з середнім рівнем сприйняття і засвоєння матеріалу. Для більшої ефективності в викладання вчитель вільно може використовувати всі ті кошти отримання знань, які відповідають сучасним запитам. Матеріальні і технічні засоби включають численні пристосування.

   Середньостатистичний учень використовує слухове і зорове сприйняття, а також намагається зрозуміти невідомі терміни порівнянням вже відомими. Тобто, якщо надати вже готові ілюстрації, діючі прилади і кольорові макети, то ви не тільки активізуєте всі способи сприйняття, а також зацікавите дітей. Слід пам’ятати те, що засоби навчання бувають натуральними, цифровими, ілюстрованими, інноваційними, одно- і багаторазовими. Це слід врахувати при виборі необхідного обладнання.

    Методисти і педагоги вже більше 150 років стверджують про користь шкільного обладнання відповідного кабінету. Зорове сприйняття влаштовано таким чином, що відкладає в пам’яті побачене надовго. Роль вчителя – запропонувати достатній обсяг знань, при цьому оволодівши увагою кожної дитини. Це здається складним завданням, але маючи під рукою всі необхідні засоби для навчання, включаючи макети, моделі, прилади, інструменти і судини. Також має роль час підключення таких коштів. Є такі типи пристосувань:

  – формують первинні поняття,
– 
ті, які використовуються в середині уроку;
– 
використовувані вчителем для корекції і закріплення знань;
– 
призначені для оцінки знань.

   wdBAHH7wXzE

 

Пам’ять дітей влаштована так, що використання шкільного обладнання для них іноді грає вирішальну роль. Саме тому варто використовувати тільки якісні вироби і такі, що мають сертифікати про придатність до застосування. Безпека використовуваних матеріалів, наявність інструкції, можливість консультування по вас цікавлять, відповідність санітарно-гігієнічним вимогам – це основні якості, якими повинен володіти обраний покупцем магазин для придбання шкільного обладнання з метою комплектації кабінетів. Якщо продукція буде високоякісної, то вчитель проведе кожен урок із задоволенням, а учень – з користю.

(0)

Як правильно вибрати і купити лінгафонний кабінет, огляд можливостей

Призначення лінгафонних кабінетів – тренування вимови і дикції в ході вивчення іноземних мов. Учні мають можливість виконувати завдання в групах, парах або індивідуально, не витрачаючи при цьому особливих зусиль. Вся справа в тому, що кабінети такого типу мають великий перелік функціональних можливостей, які і належить випробувати аудиторії. Певне коло виробників дозволяє собі не дотримуватися правил виготовлення обладнання для лінгафонних кабінетів, так що їх вибір – це ретельна перевірка і попередня «підковка» необхідними знаннями.
Особливість розміщення лінгафонного кабінету – це обладнаний комп’ютерний клас в якому можлива установка спеціального програмного забезпечення для проведення заняття з іноземних мов. Даний вид монтажу кабінету можливий на вже існуючому в ВУЗах або школах обладнанні і дозволяє за помірні кошти підвищити функціональність технічного обладнання. Це можна зробити за допомогою фахівців нашої компанії, зв’язавшись через онлайн-чат, або контакти.
Для формування окремого кабінету необхідно придбання додаткових технічних засобів для навчання у вигляді ноутбука, гарнітури і програмного забезпечення , ексклюзивний представником на території України є наша компанія. Всі переваги цієї системи описані нижче.
Особливості лінгафонного кабінету:
1. Контроль вчителя у виборі, відтворенні і обговоренні файлів, які належить направити в прослуховування робочій групі. В системі управління лінгафонні кабінети  реалізована можливість підготовки викладача до занять на будь-якому пристрої (без необхідності придбання ліцензії).
2. Можливість використання другорядних джерел аудіо- та відеофайлів для відтворення. Вбудований медіа плеєр дозволяє онлайн трансляцію на всі пристрої одночасно або на вибіркові, за бажанням викладача.
3. Можливість зміни комплектації робочих груп і підбору матеріалу для них.
4. Легке прослуховування виконаних робіт і завдань.
5. Прослуховування природної обстановки заняття.

Вибір в комплектації лінгафонного кабінету лежить за вами: будь то комп’ютерний клас з частим використанням і необхідним обладнанням або ж індивідуальне приміщення – все «за» і «проти» потрібно зважити до покупки.
Існує так само розуміння «бюджетний варіант лінгафонного кабінету», до складу якого входять тільки аудіо пристрою і можливі системи для контролю процесу.
У такому варіанті виконання – робоче місце педагога оснащено пультом з керуванням, а місце кожного учня – комплектом з навушників і мікрофону. Додатково є кнопка для того, щоб зробити тихіше або голосніше при необхідності. Також можливий варіант повної комплектації комп’ютерною технікою з відповідним «софтом» і «хардом».
Як купити лінгафонний кабінет? На що звернути увагу?
Якщо ви вибираєте необхідне оснащення лінгафонного кабінету, то слід врахувати багато чинників в його виборі. Наприклад, автономний це кабінет або доповнення до комп’ютерного класу. Також слід врахувати те, як багато учнів будуть користуватися послугами лінгафонного класу.
Вибираючи комплектацію лінгафонного кабінету, вам краще звернути увагу на:
– Кількість учасників навчального процесу;
– Наявність додаткових джерел живлення і, відповідно, відтворення інформації з різних носіїв;
функціональність робочих місць і встановлених програм і доповнень;
необхідність оновлення програмного забезпечення і довічну ліцензію на використання програм від системи «Лінко», і офіційність придбання через нашу компанію, що є гарантією якісної і безперебійної роботи в цілому;
– Рейтинг виробника і його вплив на ринок послуг не менше 10 років т більше, компанія «Лінко» має досвід у створенні лінгафонних кабінетів більше 20 років.
– Можливість установки і настройки постачальником купленого устаткування;
– Послуга «установка під ключ»;
– Наявність всіх додаткових / допоміжних атрибутів: проводів, трійників, перенесень і т. П .;
– Схвалення педрадою або структурою, яка її представляє.
Слід пам’ятати про думку педагогічного колективу, адже саме його представники будуть працювати з оновленим або видозміненим кабінетом.
Якщо в загальноосвітньому закладі є лінгафонний кабінет, то учні отримують можливість вдосконалити навички спілкування тією мовою, яка близька кожному з них. У сучасному світі дуже важливо отримати ті знання, які близькі до міжнародних і сформують особистість кожного школяра в руслі перспективних можливостей і умінь. Методичні рекомендації, надбання фахівців в відросли філології будуть оцінені за всіма критеріями при покупці кабінету для розвитку лінгвістичних здібностей.
Цілі, які ви здійсните, набуваючи лінгафонний кабінет вельми різноманітні. Теоретичні знання в філології важливі, але саме вимова і набір використовуваних слів оцінюються по достоїнству. Школярі та студенти зможуть говорити один з одним в лабораторних умовах, а потім і здійснити живе спілкування з носіями мови або вчителем. Звук і відео належної якості – це не менш важливий аспект навчання. Те, як діти або підлітки почують слово, безпосередньо впливає на його вимову. Якщо апаратура низької якості, то і купувати її не варто.
Придбати лінгафонний кабінет можливо швидко і з безкоштовною доставкою. Варто звертати увагу на спектр здійснюваних виробником послуг і відгуки про компанію. Покупець має право на оприлюднення своїх претензій і відгуків, а потенційний клієнт – на їх прочитання.
висновок
Ваше установа, як потенційний покупець, повинні знати, чого хочете. Учні або студенти здатні працювати з усім набором засобів, які будуть в наявності навчального закладу. Набагато краще придбати лінгафонний кабінет у надійного виробника, адже знання різних мов – це основа для майбутнього багатьох школярів.
Пріоритети, які дає покупка лінгафонного кабінету:
Різноманітність засобів для отримання знань
Включення в роботу всіх (без винятку) учасників навчального процесу
Різноманітність урочної часу
Незаперечна наочність у викладанні краще, ніж сухий виклад
Оснащення навчального закладу в цілому
Залучення більшої кількості учнів до навчального процесу
Приємне і корисне проведення часу, відведеного для отримання нових знань, умінь і навичок.
Учні та їх викладачі отримують можливість повноцінного отримання знань після того, коли вже здійснена покупка лінгафонного кабінету. Вимова і отримання знань з задейтсвованіем слуховий і зорової пам’яті – один з кращих варіантів навчання. Комплектація і набір необхідних пристосувань – від навушників до довжини проводів – зазвичай здійснюється продавцем.
Також необхідно врахувати особливості загальноосвітнього закладу, його потенційні можливості, переваги учнівського та вчительського складу і придбати необхідне обладнання.

(0)