Вплив шкільного обладнання на школярів.

  Сучасна система освіти відрізняється своєю комплексністю. Програми навчання, шкільне обладнання, методи викладання – все розраховано на учня з середнім рівнем сприйняття і засвоєння матеріалу. Для більшої ефективності в викладання вчитель вільно може використовувати всі ті кошти отримання знань, які відповідають сучасним запитам. Матеріальні і технічні засоби включають численні пристосування.

   Середньостатистичний учень використовує слухове і зорове сприйняття, а також намагається зрозуміти невідомі терміни порівнянням вже відомими. Тобто, якщо надати вже готові ілюстрації, діючі прилади і кольорові макети, то ви не тільки активізуєте всі способи сприйняття, а також зацікавите дітей. Слід пам’ятати те, що засоби навчання бувають натуральними, цифровими, ілюстрованими, інноваційними, одно- і багаторазовими. Це слід врахувати при виборі необхідного обладнання.

    Методисти і педагоги вже більше 150 років стверджують про користь шкільного обладнання відповідного кабінету. Зорове сприйняття влаштовано таким чином, що відкладає в пам’яті побачене надовго. Роль вчителя – запропонувати достатній обсяг знань, при цьому оволодівши увагою кожної дитини. Це здається складним завданням, але маючи під рукою всі необхідні засоби для навчання, включаючи макети, моделі, прилади, інструменти і судини. Також має роль час підключення таких коштів. Є такі типи пристосувань:

  – формують первинні поняття,
– 
ті, які використовуються в середині уроку;
– 
використовувані вчителем для корекції і закріплення знань;
– 
призначені для оцінки знань.

   wdBAHH7wXzE

 

Пам’ять дітей влаштована так, що використання шкільного обладнання для них іноді грає вирішальну роль. Саме тому варто використовувати тільки якісні вироби і такі, що мають сертифікати про придатність до застосування. Безпека використовуваних матеріалів, наявність інструкції, можливість консультування по вас цікавлять, відповідність санітарно-гігієнічним вимогам – це основні якості, якими повинен володіти обраний покупцем магазин для придбання шкільного обладнання з метою комплектації кабінетів. Якщо продукція буде високоякісної, то вчитель проведе кожен урок із задоволенням, а учень – з користю.

Views: (478)
on