Створення якісної системи в освіті – це наш головний  принцип в роботі.

     Наш колектив професіоналів в забезпеченні навчальним та медичним обладнанням запрошує Вас в захоплюючий світ освіти і науки. Фахівці нашого підприємства завжди готові допомогти Вам зробити вибір і купити кабінети фізики, хімії, математики, географії з сучасним лабораторним і демонстраційним обладнанням, інтерактивні комплекси, лінгафонні кабінети, мікроскопія, навчальні симулятори та медичні фантоми, а так само багато що інше. Ми маємо багаторічний досвід роботи, але завжди йдемо в ногу з часом, постійно оновлюючи асортимент обладнання для ВНЗів та шкіл. Пропонуємо Вам відвідати наш сайт, ознайомитися з обладнанням, дізнатися про продукцію і переконатися в її якості і доступних цінах. Ми завжди відкриті до діалогу і готові розглядати надання знижок для наших постійних партнерів. Ви можете замовити і оплатити обладнання лабораторне та демонстраційні матеріали будь-яким зручним для Вас способом, а ми доставимо і встановимо його для Вас безкоштовно, тому що ми завжди дбаємо про своїх клієнтів.

Відповідність нормативам

Все обладнання відповідає методичним рекомендаціям Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України.

Наші сертифікати

Весь перелік обладнання пройшов перевірку і має висновки державної санітарно–епідеміологічної експертизи, що підтверджує їх відповідність усім чинним законодавчим нормам.

Прямі поставки та гарантія якості

Прямі договори з виробниками дозволяють нам надавати гарантійну підтримку нашим покупцям, а наша зовнішньоекономічна діяльність без посередників дає можливість запропонувати клієнтам найнижчі ціни і короткі терміни постачання.

Чому саме ми?

Ми пропонуємо Вам найкращі умови співпраці, зверніться до нас і переконайтеся в цьому:

 • Досвід

  Сучасне і якісне обладнання, що відповідає всім законодавчим і методичним рекомендаціям.
 • Професіоналізм

  Найповніший асортимент, а також допомога та супровід замовлень нашими фахівцями.
 • Безкоштовна доставка

  Низькі ціни і можливості для додаткових знижок та БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ.
 • Сервіс

  Установка і монтаж обладнання фахівцями, досвід яких обчислюється роками.

on