Інтерактивні дошки та зміна рівня викладання з використанням інноваційного обладнання.

Хоча перша інтерактивна дошка була випущена в 1991 році, тільки в останні кілька років Інтерактивні дошки та Інтерактивні комплекси стати обов’язковим обладнанням в закладах освіти на территорії України. Новий акцент на розвитку технологій 21 – го століття, необхідність удосконалення навичок для студентів, та вимога педагогів володіння цією технологією з використанням інтерактивних дошок — різко стимулювали учбовій процес разом з інтерактивним комплексом та його прийняттям до оснащення учбовіх закладів.

5

По суті, інтерактивна дошка поєднує суху дошку стирання з ЖК-проектором і зазвичай встановлюється на стіні або на підлозі за допомогою  спеціального кріплення. Працює з дуже простим у використанні програмним забезпеченням, по суті- інтерактивна дошка стає екраном комп’ютера, доступним для перегляду всьому класові. Проектор проектує контент з комп’ютера на поверхню дошки, а вчитель контролює зміст або за допомогою указки або дотиком руки замість клавіатури і миші. Поєднання програмного забезпечення з проекцією проектора це набагато більше, ніж просто зображення.

Все, що може бути зроблено на моніторі комп’ютера, можуть бути відтворені на інтерактивній дошці. Викладач може створювати привабливі уроки, зосереджуватися на одному завданні, де студенти використовують або свої пальці або маркер, щоб віділити деталі. Інший вчитель може об’єднати кілька елементів в план уроку, такі як веб-сайти, фотографії та музику, що студенти можуть взаємодіяти, реагувати на всю ігформацію усно або навіть писати коментарі на самій дошці. Розмір і розміщення зображення можна змінити за допомогою простого дотику до екрану. Ця технологія робить один комп’ютерний клас працездатною моделлю інтерактивного навчання.  Уявіть, що клас може поринути в сафарі-парк Африки за допомогою відео, звуків тварин і картографічного зображення.

Дослідження неодноразово показали, що студенти вчаться краще, коли вони повністю зайняті мультисенсорним дисплеєм. Інтерактивні дошки полегшують мультимедійне навчання, і ця співпраця кардинально може змінити як ставлення  так і знання учнів предметів, що викладаються за допомогою новітніх інтерактивних комплексів.

У вересні 2010 року авторитетний журнал «Newsweek» повідомив, що 80% початкових і середніх шкіл у Великобританії мають інтерактивні дошки, в порівнянні з 56% в США. Цей показник в Україні сягав не більше 1-2 %. Не дивно, що більшість досліджень беруть свій початок саме у Великобританії та США і учні та студенти в цих країнах мають вищі результати тестів з багатьох дисциплін. Судячи з останніх повідомлень та новин, цілком ймовірно, що частина коштів для фінансування освіти в Україні в 2016 році будуть направлені на придбання  інтерактивних дошок та іншого сучасного обладнання.

Матеріали і програми для використання інтерактивних дошок включають в себе:

  • Мультимедійні уроки і презентації, включаючи аудіо і відео
  • Редагування навчальних матеріалів
  • Демонстрації студентських проектів і презентацій
  • Віртуальні екскурсії
  • Запис уроків, які можуть бути використані для заміщення вчителів
  • Документування успішності учнів

В даний час представлено багато інтерактивних дошок і  компаній-виробників на вибір, проте не всі мають переваги? Які на сьогодні мають вирішальні значення.

Наша компанія пропонує до постачання Сучасних інтерактивних комплексів та інтерактивних дошок за найвігіднішими цінами та максимальним сервісом від 3-х років. Цей простий в освоєнні технологічний пристрій гарантує, що студенти і викладачі розвивають навички 21 століття.

Views: (720)
on