Переваги використання сучасного ЛІНГАФОННОГО КАБІНЕТУ.

Як правильно вибрати і купити лінгафонний кабінет, огляд можливостей

Призначення лінгафонних кабінетів – тренування вимови і дикції в ході вивчення іноземних мов. Учні мають можливість виконувати завдання в групах, парах або індивідуально, не витрачаючи при цьому особливих зусиль. Вся справа в тому, що кабінети такого типу мають великий перелік функціональних можливостей, які і належить випробувати аудиторії. Певне коло виробників дозволяє собі не дотримуватися правил виготовлення обладнання для лінгафонних кабінетів, так що їх вибір – це ретельна перевірка і попередня «підковка» необхідними знаннями.
Особливість розміщення лінгафонного кабінету – це обладнаний комп’ютерний клас в якому можлива установка спеціального програмного забезпечення для проведення заняття з іноземних мов. Даний вид монтажу кабінету можливий на вже існуючому в ВУЗах або школах обладнанні і дозволяє за помірні кошти підвищити функціональність технічного обладнання. Це можна зробити за допомогою фахівців нашої компанії, зв’язавшись через онлайн-чат, або контакти.
Для формування окремого кабінету необхідно придбання додаткових технічних засобів для навчання у вигляді ноутбука, гарнітури і програмного забезпечення , ексклюзивний представником на території України є наша компанія. Всі переваги цієї системи описані нижче.
Особливості лінгафонного кабінету:
1. Контроль вчителя у виборі, відтворенні і обговоренні файлів, які належить направити в прослуховування робочій групі. В системі управління лінгафонні кабінети  реалізована можливість підготовки викладача до занять на будь-якому пристрої (без необхідності придбання ліцензії).
2. Можливість використання другорядних джерел аудіо- та відеофайлів для відтворення. Вбудований медіа плеєр дозволяє онлайн трансляцію на всі пристрої одночасно або на вибіркові, за бажанням викладача.
3. Можливість зміни комплектації робочих груп і підбору матеріалу для них.
4. Легке прослуховування виконаних робіт і завдань.
5. Прослуховування природної обстановки заняття.

Вибір в комплектації лінгафонного кабінету лежить за вами: будь то комп’ютерний клас з частим використанням і необхідним обладнанням або ж індивідуальне приміщення – все «за» і «проти» потрібно зважити до покупки.
Існує так само розуміння «бюджетний варіант лінгафонного кабінету», до складу якого входять тільки аудіо пристрою і можливі системи для контролю процесу.
У такому варіанті виконання – робоче місце педагога оснащено пультом з керуванням, а місце кожного учня – комплектом з навушників і мікрофону. Додатково є кнопка для того, щоб зробити тихіше або голосніше при необхідності. Також можливий варіант повної комплектації комп’ютерною технікою з відповідним «софтом» і «хардом».
Як купити лінгафонний кабінет? На що звернути увагу?
Якщо ви вибираєте необхідне оснащення лінгафонного кабінету, то слід врахувати багато чинників в його виборі. Наприклад, автономний це кабінет або доповнення до комп’ютерного класу. Також слід врахувати те, як багато учнів будуть користуватися послугами лінгафонного класу.
Вибираючи комплектацію лінгафонного кабінету, вам краще звернути увагу на:
– Кількість учасників навчального процесу;
– Наявність додаткових джерел живлення і, відповідно, відтворення інформації з різних носіїв;
функціональність робочих місць і встановлених програм і доповнень;
необхідність оновлення програмного забезпечення і довічну ліцензію на використання програм від системи «Лінко», і офіційність придбання через нашу компанію, що є гарантією якісної і безперебійної роботи в цілому;
– Рейтинг виробника і його вплив на ринок послуг не менше 10 років т більше, компанія «Лінко» має досвід у створенні лінгафонних кабінетів більше 20 років.
– Можливість установки і настройки постачальником купленого устаткування;
– Послуга «установка під ключ»;
– Наявність всіх додаткових / допоміжних атрибутів: проводів, трійників, перенесень і т. П .;
– Схвалення педрадою або структурою, яка її представляє.
Слід пам’ятати про думку педагогічного колективу, адже саме його представники будуть працювати з оновленим або видозміненим кабінетом.
Якщо в загальноосвітньому закладі є лінгафонний кабінет, то учні отримують можливість вдосконалити навички спілкування тією мовою, яка близька кожному з них. У сучасному світі дуже важливо отримати ті знання, які близькі до міжнародних і сформують особистість кожного школяра в руслі перспективних можливостей і умінь. Методичні рекомендації, надбання фахівців в відросли філології будуть оцінені за всіма критеріями при покупці кабінету для розвитку лінгвістичних здібностей.
Цілі, які ви здійсните, набуваючи лінгафонний кабінет вельми різноманітні. Теоретичні знання в філології важливі, але саме вимова і набір використовуваних слів оцінюються по достоїнству. Школярі та студенти зможуть говорити один з одним в лабораторних умовах, а потім і здійснити живе спілкування з носіями мови або вчителем. Звук і відео належної якості – це не менш важливий аспект навчання. Те, як діти або підлітки почують слово, безпосередньо впливає на його вимову. Якщо апаратура низької якості, то і купувати її не варто.
Придбати лінгафонний кабінет можливо швидко і з безкоштовною доставкою. Варто звертати увагу на спектр здійснюваних виробником послуг і відгуки про компанію. Покупець має право на оприлюднення своїх претензій і відгуків, а потенційний клієнт – на їх прочитання.
висновок
Ваше установа, як потенційний покупець, повинні знати, чого хочете. Учні або студенти здатні працювати з усім набором засобів, які будуть в наявності навчального закладу. Набагато краще придбати лінгафонний кабінет у надійного виробника, адже знання різних мов – це основа для майбутнього багатьох школярів.
Пріоритети, які дає покупка лінгафонного кабінету:
Різноманітність засобів для отримання знань
Включення в роботу всіх (без винятку) учасників навчального процесу
Різноманітність урочної часу
Незаперечна наочність у викладанні краще, ніж сухий виклад
Оснащення навчального закладу в цілому
Залучення більшої кількості учнів до навчального процесу
Приємне і корисне проведення часу, відведеного для отримання нових знань, умінь і навичок.
Учні та їх викладачі отримують можливість повноцінного отримання знань після того, коли вже здійснена покупка лінгафонного кабінету. Вимова і отримання знань з задейтсвованіем слуховий і зорової пам’яті – один з кращих варіантів навчання. Комплектація і набір необхідних пристосувань – від навушників до довжини проводів – зазвичай здійснюється продавцем.
Також необхідно врахувати особливості загальноосвітнього закладу, його потенційні можливості, переваги учнівського та вчительського складу і придбати необхідне обладнання.

Views: (1282)
on