Про проект «Опорні школи»

У 2016 році в Україні повинні бути відкриті 100 базових опорних шкіл, на їх створення уряд виділив 200 млн грн, повідомив прем’єр-міністр України.

“У поточному році ми повинні відкрити 100 базових опорних шкіл”, – сказав А.Яцюнюк в ефірі програми “10 хвилин з прем’єр-міністром” в неділю.

За його словами, в минулому році уряд виділив 100 млн грн виділив на покупку мультемідійних класів в школи по всій Україні. “У поточному році уряд виділяє 200 млн гривень, щоб в Україні з’являлися такі опорні школи“, – додав А.Яценюк.

Крім того, виділено 500 млн грн на покупку шкільних автобусів, які доставлятимуть дітей до цих шкіл.

Зокрема, до 1 вересня поточного року можна закупити 1 тис таких автобусів, тому прем’єр закликав місцеві адміністрації невідкладно оголосити тендери на закупівлю транспорту.

Як повідомлялося, 2 березня Міністерство освіти і науки України провело презентацію програми створення в Україні опорних шкіл, яким будуть підпорядковані менші школи на території відповідної громади або району. За словами заступника міністра Павла Хобзея, в Україні є 613 шкіл 1-2 ступеня, де навчається менше 25 учнів, а вартість навчання однієї дитини набагато вище середньої і становить близько 50 тис. Грн на рік.

А.Яценюк назвав створення опорних шкіл “програмним завданням” на 2016 рік і запропонував уряду прийняти відповідну рамкову постанову про основні напрями державної політики в їх формуванні, і оголосити в областях тендери на закупівлю автобусів, які повинні довозити дітей до базових шкіл. Yacenuk A.P.

Views: (264)
on